Яцек Денель. Презентація роману “Матінка Макрина” у Києві та Харкові

19 та 20 квітня в Україну завітає із презентаціями роману «Матінка Макрина» відомий польський письменник, художник, перекладач Яцек Денель

Нова книжка вже добре відомого в Україні польського письменника – результат його тривалої роботи з історичними текстами й архівними даними. Це реконструкція життя жінки, спершу відомої як Макрина Мечиславська, ігуменя мінських василіянок, мучениця за віру, а трохи згодом – як чи не найуспішніша релігійна містифікаторка 19 століття.

Завдяки глибокому розумінню психології релігії та масової свідомості, авторові вдалося відтворити образ не лише героїні, але й світу, в якому їй випало жити і який вона змінювала силою власної волі чи божевілля.

Яцек Денель (1980) – один із найвідоміших сучасних польських письменників. Окрім письменницької діяльності, займається також перекладами (з англійської, російської) та живописом. Лауреат багатьох літературних премій та відзнак, серед яких: ім. Костельських (2005), Паспорт «Політики» (2007), «Сілезький Літературний Лавр» (2008).

Денель живе в образі денді 19 століття, має вишукані манери, носить циліндри, любить класичні поетичні форми й історію мистецтва. Наразі українською перекладено три його романи: «Сатурн» («Комора», 2015), «Ляля» («Урбіно», 2016), «Матінка Макрина» («Комора», 2017).

19 квітня о 18.30 відбудеться захід у Останній Барикаді в Києві. Подія на Фейсбуці

Вхід безкоштовний, бронювання столиків за телефоном – 068 907 1991

Акредитація журналістів

Локація: арт-гастрономічний простір Остання Барикада, Майдан Незалежності, 1

20 квітня о 18.30 – у Книгарні “Є” в Харкові. Подія на Фейсбуці

Вхід вільний

Локація: книгарня «Є», вул. Сумська, 3

Модеруватиме презентації перекладач роману, письменник, блогер Андрій Бондар

Придбати книжку можна на нашому сайті, а також на презентаціях, де заплановані автограф-сесії.

Контакти: 093 767 43 81, 044 221 05 84, pr.komorabooks@gmail.com
Організаційні партнери: Остання БарикадаПольський Інститут у Києві, Книгарня «Є»