Читання – процес творчий. Прочитана книжка, як отриманий електрозаряд, хоче жити далі, передаватись від людини до людини, вмикати обмін думками й змінювати освітлення в довколишньому пейзажі. А на таку післядію (без якої «заряд» іде в землю й література неминуче занепадає) потрібна своя, окрема інфраструктура – спеціалізовані медіа, книжкові програми на телебаченні й бук-блоги з сотнями тисяч підписників, новочасні бібліотеки-хаби, розвинена комунікація всередині читацької спільноти – все те, що в Україні, де процес становлення власного книжкового ринку до 2014 р. блокувався штучно, станом на 2020-й просто не встигло ще гаразд сформуватися й увійти в силу… Знов, отже, ми не готові до змін, і знову цивілізаційні виклики заскакують нас зненацька.

Тож у 2021-му році, у самому серці Києва, поблизу Майдану, на тихій вулиці, що носить ім’я ще одного славетного «бібліофага» – Бориса Грінченка, стартує спільний проект громадського простору «Urban Space 500» та видавництва «Комора», в межах якого Оксана Забужко щомісяця збиратиме приятелів-«бібліофагів» різного віку, щоб поговорити про наперед обрану «книжку місяця», – а ви зможете стежити за цим «літературним салоном» в режимі онлайн і навіть, при бажанні, долучатись до нього.

Для зручності ми зібрали усі засідання Клубу бібліофагів, які вже відбулися, в окремі матеріали. Переглянути їх можна на нашому сайті у спеціальному матеріалі та на платформі наших партнерів 211 floor. Стежте за нашими новинами та долучайтеся до обговорень!

КОНТАКТИ
ВИДАВНИЦТВО `КОМОРА`
м. Київ, метро Лівобережна, вул. Є. Сверстюка, 19, 11 пов., офіс 1102.
Графік роботи: у будні з 11.00 до 18.00
Форма зворотного зв’язку