fbpx
Як ми робили книгу про фемінізм: презентація у Києві
Як ми робили книгу про фемінізм: презентація у Києві

9 жовтня о 19.00 запрошуємо на розмову про книжку «Чому не варто боятися фемінізму» Тамари Марценюк, дослідниці, викладачки кафедри соціології Києво-Могилянської академії, що нещодавно вийшла друком у нашому видавництві за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

До роботи над книжкою долучилася команда людей, серед яких концентрація випускників Могилянки суттєво перевищує середньостатистичну, тому перша київська презентація відбудеться у стінах НаУКМА.

Щиро запрошуємо могилянців і всіх зацікавлених! Говоритимемо про фемінізм, а також про те, коли і як створювалася книжка, хто її читачі й що вона здатна змінити. Присутні матимуть можливість поставити наболілі питання учасницям і учасникам та придбати книжку за видавничою ціною, а ще на них чекає сюрприз від ілюстраторки — ексклюзивні… втім, самі побачите. Приходьте!

Учасниці та учасники: авторка Тамара Марценюк, редакторки Юлія Підмогильна та Оксана Плаксій, ілюстраторка Марія Кінович та дизайнер Микола Ковальчук, експертка з питань гендеру, координаторка програми «Гендерна демократія» Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні Ганна Довгопол.

Модератор — Ростислав Семків.

Вхід вільний.

Подія на фейсбук.

Час: вівторок, 9 жовтня, початок о 19.00
Адреса: вул. Іллінська, 9, КМЦ НаУКМА, 2-й поверх

Контакти: 044 221 05 84

Схожі новини